Bez kategoriilicencja na 2022Licencja na 2022

18 stycznia 20220

Ten rok będzie inny niż wszystkie. Nie tylko dla kaszmirowego, w którym duże zmiany. Ale to, że idzie nowe, widać i słychać już z każdego kąta – głównie klikanych w Portalu Przedsiębiorcy zawieszeń i zakończeń działalności.

Ale są też i tacy, którzy walczą z rosnącymi cenami i galopującą inflacją. I tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przedsiębiorczą przygodę.

Dla wszystkich Was będziemy zbierać, odsączać od plew i dzielić się właściwymi narzędziami na te ciekawe czasy.

Stąd pojawił się pomysł na cykl: licencja na 2022.

W ciekawych czasach, potrzebni są solidni partnerzy. Takie środowisko chcemy stworzyć wokół kaszmirowego, by każdy z naszych klientów czuł się bezpiecznie i spokojnie.

Codziennie zmierzamy się z setkami pytań Was – naszych klientów i Waszych pracowników. Nie jest łatwo. Czasem odnalezienie jasnej odpowiedzi na proste (wydawałoby się) pytanie o wysokość ZUSu za styczeń wymaga godzinnych poszukiwań w opiniach prawnych.

Dlatego chcąc trochę ulżyć, trochę rozjaśnić, a trochę pomnożyć to czym się dzielimy i jak pomagamy w naszej pracy, otwieramy cykl licencja na 2022. Mamy nadzieję, że ten cykl pozwoli jak największej liczbie firm nie tylko przetrwać w spokoju ten rok, ale pójść dalej.

A znajdziesz tu:

  • jak i gdzie lub z czyją pomocą firmy tną koszty
  • jakie decyzje finansowe podejmują, by zareagować na zmiany
  • jak myśleć o budżecie firmowym i tym osobistym
  • gdzie znaleźć nowych lub innych klientów
  • dlaczego warto w czasie zmian planować inaczej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zadzwoń teraz